.

.

Топла Продажба! Бесплатен Превозот Фондан Торта Бисер Ѓердани Силиконски Калап Шеќерот Ставете Шеќер Уметност Алатки Торта Декорација На Големо & Мало

Топла Продажба! Бесплатен Превозот Фондан Торта Бисер Ѓердани Силиконски Калап Шеќерот Ставете Шеќер Уметност

DEN 190.00
DEN 327.36
-42 %
Од стока


Материјал : Храна одделение Силиконски
Големина на : 17.5*4.2*1.2 cm
Тежина : 80g
Боја : розева

R

Додатоци на производи