.

.

Голема-Мувла Љубов Зголеми рачно изработени Сапун Мувла Овална Цвет Калап Сапун DIY Силиконски Калапи за Сапун

Голема-Мувла Љубов Зголеми рачно изработени Сапун Мувла Овална Цвет Калап Сапун DIY Силиконски Калапи за Сапун

DEN 556.80
Од стока


Спецификација :
Материјал : помек силиконска гума
Тежина на сапун мувла : 120g
Големина на сапун мувла : 80 *60*30мм
Боја : розева
Повеќе Слика на Овој Овална Љубов Роуз Сапун Мувла :

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
голема мувла
сертификација:
ФДУ,LFGB,SGS
Материјал:
Силиконска Гума
Број На Модел На:
GS208
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
боја:
Пинк
Големина на Сапун Мувла:
80*60*30мм
Тежина на сапун мувла :
120 грама
Пакет:
пакување во меур торба
Потекло:
Кина
R

Додатоци на производи