.

.

Голема-Мувла Љубов Зголеми рачно изработени Сапун Мувла Овална Цвет Калап Сапун DIY Силиконски Калапи за Сапун

Голема-Мувла Љубов Зголеми рачно изработени Сапун Мувла Овална Цвет Калап Сапун DIY Силиконски Калапи за Сапун

DEN 556.80
Од стока


Спецификација :
Материјал : помек силиконска гума
Тежина на сапун мувла : 120g
Големина на сапун мувла : 80 *60*30мм
Боја : розева
Повеќе Слика на Овој Овална Љубов Роуз Сапун Мувла :

R

Додатоци на производи