.

.

Ново! Бесплатен Превозот Вештерка во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 094

Ново! Бесплатен Превозот Вештерка во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна

DEN 159.00
DEN 273.60
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина : 9.1*9.1*1cm
Тежина : 55g

R

Додатоци на производи