.

.

Ново! Бесплатен Превозот Вештерка во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 094

Ново! Бесплатен Превозот Вештерка во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна

DEN 159.00
DEN 273.60
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина : 9.1*9.1*1cm
Тежина : 55g

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
094
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,
R

Додатоци на производи