.

.

Ново! Бесплатен Превозот Свиња & Коњ во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 097

Ново! Бесплатен Превозот Свиња & Коњ во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна

DEN 128.00
DEN 220.32
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина : 7.1*7.1*1cm
Тежина : 35g

Тип:
Торта Алатки
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
сертификација:
ФДУ
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
097
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Торта Алатки Тип:
Габи,
R

Додатоци на производи