.

.

Ново! Бесплатен Превозот Свиња & Коњ во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна Одделение Силиконски Калап 097

Ново! Бесплатен Превозот Свиња & Коњ во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Мувла Храна

DEN 128.00
DEN 220.32
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина : 7.1*7.1*1cm
Тежина : 35g

R

Додатоци на производи