.

.

Ново! Бесплатен Превозот Глувчето Глава во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна Одделение Силиконски Калап 202

Ново! Бесплатен Превозот Глувчето Глава во Облик на Силиконски Калап Торта Декорација Фондан Торта 3D Храна

DEN 147.00
DEN 254.40
-42 %
Од стока


Материјал : храна одделение силиконски калап
Големина на : 7*7*1.5 cm
Тежина : 53g

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Мајка&Грашок
Материјал:
Силикони
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Број На Модел На:
202
R

Додатоци на производи