.

.

Печење 3D Луѓе, Торта во Облик на Графикон Мувла Човек Тело Декорација Калап За Создавање на Мажите Човековите Торта Мувла Фондан Торта Декорирање Алатки

Печење 3D Луѓе, Торта во Облик на Графикон Мувла Човек Тело Декорација Калап За Создавање на Мажите Човековите

DEN 302.00
DEN 335.52
-10 %
Од стока


Главната Опис :
Печење 3 D Луѓе, Торта во Облик на Графикон Мувла Човек Тело Декорација Калап За Создавање на Мажите Човековите Торта Мувла Фондан Торта Декорирање Алатки
Големина на : 9.0*7.5*3.9 см ,13*7.0*4.2 см,10*7.5*3.1 cm
Материјал : 100% foodgrade пластика
Вклучувајќи и упатства како да се користи мувла да се создаде основните бројки!
Ние, исто така, имаат жена,бебе поединечно, или 4 фигури сет!
Издржливи, долго време се користи.

R

Додатоци на производи