.

.

Печење 3D Луѓе, Торта во Облик на Графикон Мувла Човек Тело Декорација Калап За Создавање на Мажите Човековите Торта Мувла Фондан Торта Декорирање Алатки

Печење 3D Луѓе, Торта во Облик на Графикон Мувла Човек Тело Декорација Калап За Создавање на Мажите Човековите

DEN 302.00
DEN 335.52
-10 %
Од стока


Главната Опис :
Печење 3 D Луѓе, Торта во Облик на Графикон Мувла Човек Тело Декорација Калап За Создавање на Мажите Човековите Торта Мувла Фондан Торта Декорирање Алатки
Големина на : 9.0*7.5*3.9 см ,13*7.0*4.2 см,10*7.5*3.1 cm
Материјал : 100% foodgrade пластика
Вклучувајќи и упатства како да се користи мувла да се создаде основните бројки!
Ние, исто така, имаат жена,бебе поединечно, или 4 фигури сет!
Издржливи, долго време се користи.

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
GS2468
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
sunglory
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,SGS
Торта Алатки Тип:
Габи,
Материјал:
100% foodgrade пластика
is_customized:
Yes
Обликот:
човек
Големина:
9.0*7.5*3.9 см ,13*7.0*4.2 см,10.0*7.5*3.1 cm
Тип:
3d слика мувла
Стил:
торта слика мувла
Име:
човечкото тело торта мувла
Опис:
3d луѓе мувла
Употреба:
човекот торта мувла
Функција:
печење алатки
R

Додатоци на производи