.

.

Screwpull Corkscrew со 2 Шарки Лесно да се Користи Вино Шише Настроената со ружино дрво се Справи со не ' Рѓосувачки Челик Вино Openor Бесплатен Превозот

Screwpull Corkscrew со 2 Шарки Лесно да се Користи Вино Шише Настроената со ружино дрво се Справи со не ' Рѓосувачки

DEN 1056.00
DEN 1112.16
-5 %
Од стока


Welcom!
Свечено изјавуваат : Сите слики се од вистински производи , и без дозвола е строго забрането да ги користат нашите слики. Сите нарачки ќе биде предаден во рамките на 2days освен за прилагодување. Постојат два вида на corkscrew, со "Screwpull" ЛОГОТО и не било ЛОГО.Ве молиме изберете еден кога ќе нарачате. Screwpull 2-чекор келнер е corkscrew,тоа е ефтин и работи добро. 1.Материјалот е 420 нерѓосувачки челик со ружино дрво се справи. 2.Површина по завршувањето песок полиран. 3.2-чекор држела направи спирала да се повлече од плута лесно и нож се користи за да се намали фолија лесно. 4.Оваа corkscrew работи и вадење на плута поради тоа што има 2 бразда која ви овозможува делумно да се отстрани плута,а потоа се пресели во друга бразда, за да целосно да се извлече корк. 5.Тоа е брз, лесен за употреба, и издржливи. Големина на производот : 12.3*3.5*1.8 cm Нето тежина : 115g
Не било ЛОГОТО
Пакет вклучувајќи : 1pc X corkscrew настроената 1pc X кожа случај Постојат две бои на кожа случај, Кафеава и Црна , случаен пратката ако нема забелешка. Персоналните Ласерско Гравирање / Прилагодување за Специјален Подарок со вино поотворени.Ве молиме кликнете за повеќе информации.

R

Додатоци на производи