.

.

Гроздобер Слон Главата Шише Вино Стојат Декоративни Polyresin Drinkware и Barware Материјали Украс Уметност и Занает, Додатоци

Гроздобер Слон Главата Шише Вино Стојат Декоративни Polyresin Drinkware и Barware Материјали Украс Уметност

DEN 4447.00
DEN 5232.00
-15 %
Од стока


1. Опис : Гроздобер Слон Главата Шише Вино Стојат Декоративни Polyresin Drinkware и Barware Материјали Украс Уметност и Занает Додатоци .
2. Материјали : заштита на Животната средина смола.
3. Боја : Бургундија.
4. Големина(cm) : Околу 30(должина)*15(ширина)*20.5(висина).
5. N.W. : За 3.1 килограми.
6. Изработка : рачно изработени резба и насликани.
7. Примена : Декорација, уметничка колекција, благодарност, kinki, сувенири, роденден, забава, прослава и активности слави итн.
8. Место на Потекло : Кина.
Сликите Ги Покажуваат :
Вид Потсетник : шишето е за фотографија користете го само!
За повеќе вино додатоци, ве молиме !
За пакување :
Опкружен со стиропор и меур кеса во тетрапак што е завиткан со селотејп.
За превозот :
Ако имате било какви прашања и/или барања на превозот и/или превозот дефиниција, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се.
За замена или враќање на објектот :
Ве молиме проверете го објектот што е можно поскоро по добивањето на пакетот. Ако објектот е скршен, ве молиме ги споделите со нас и го испрати на слика во рок од 48 часа( бидејќи сте знак на приемникот копија од express). Ние ќе го замени за вас без да се двоуми. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас.
Како за враќање на објектот. Како што знаете, таму е imaging разлика во различни монитори, па боја на објектот можеби отстапува малку. И, исто така, светлината отстапува кога преземање на фотографии можеби отстапува бојата на објектот. На тој начин, ние треба да одбие да ја прифати вашата враќање на предметот ако rerurning причина е два услови што е наведено погоре или со еден од нив.
P. S. : Враќање причина што ние не прифаќаме исто така вклучува и дека објектот е различна од очекувањата слика во вашиот ум, пред да се добијат точка.
Белешки : што не се споменати погоре ќе се решаваат пријателски преку пријателски преговори! Без разлика кои прашања или тешкотии сте се сретнале пред продажба, во продажба или по продажба на, ве молиме слободно да контакт. Нашиот бизнис принцип е присутна ќе претставува прекрасно шопинг искуство.
Како што знаеме дека не е ништо совршен во светот. Ова дело не е совршен, има можеби неколку точки и точки на нерамна боја се шири, но ова е само гламур на рачно изработени занаетчиски и секој рачно изработени занаетчиски е единствен во светот. Но, јас сум сигурен дека тоа ќе биде совршена за вас во вашиот почитување на очите!

R

Додатоци на производи