.

.

Гроздобер Buckhorn Скулптура Вино Носителот Декоративни Смола Еленски Шише Рек Barware Украс Уметност и Занает Присутни Додатоци

Гроздобер Buckhorn Скулптура Вино Носителот Декоративни Смола Еленски Шише Рек Barware Украс Уметност и Занает

DEN 3631.00
DEN 4272.00
-15 %
Од стока


1. Опис : Гроздобер Buckhorn Скулптура Вино Носителот Декоративни Смола Еленски Шише Рек Barware Украс Уметност и Занает Присутни Додатоци .
2. Материјали : заштита на Животната средина смола.
3. Боја : Многоцветни .
4. Големина(cm) : Околу 33(Висина)*23( Ширина)*35( Должина).
5. N.W. : Околу 1.2 кг.
6. Изработка : рачно изработени резба, се насликани и сепија ефект .
7. Примена : Декорација, уметничка колекција, благодарност, бизнис, birthday (роденден), подароци, партија, банкет, сувенири и на фестивалот, слави итн.
8. Место на Потекло : Кина.
Сликите Ги Покажуваат :
За повеќе вино додатоци, ве молиме !
За пакување :
Опкружен со стиропор и меур кеса во тетрапак што е завиткан со селотејп.
За превозот :
Ако имате било какви прашања и/или барања на превозот и/или превозот дефиниција, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас без било двоумете се.
За замена или враќање на објектот :
Ве молиме проверете го објектот што е можно поскоро по добивањето на пакетот. Ако објектот е скршен, ве молиме ги споделите со нас и го испрати на слика во рок од 48 часа( бидејќи сте знак на приемникот копија од express). Ние ќе го замени за вас без да се двоуми. За повеќе детали, ве молиме да се консултирате со нас.
Како за враќање на објектот. Како што знаете, таму е imaging разлика во различни монитори, па боја на објектот можеби отстапува малку. И, исто така, светлината отстапува кога преземање на фотографии можеби отстапува бојата на објектот. На тој начин, ние треба да одбие да ја прифати вашата враќање на предметот ако rerurning причина е два услови што е наведено погоре или со еден од нив.
P. S. : Враќање причина што ние не прифаќаме исто така вклучува и дека објектот е различна од очекувањата слика во вашиот ум, пред да се добијат точка.
Белешки : што не се споменати погоре ќе се решаваат пријателски преку пријателски преговори! Без разлика кои прашања или тешкотии сте се сретнале пред продажба, во продажба или по продажба на, ве молиме слободно да контакт. Нашиот бизнис принцип е присутна ќе претставува прекрасно шопинг искуство.
Како што знаеме дека не е ништо совршен во светот. Овој занает не е совршен, има можеби неколку точки и точки на нерамна боја се шири, но ова е само гламур на рачно изработени занаетчиски и секој рачно изработени занаетчиски е единствен во светот. Но, јас сум сигурен дека тоа ќе биде совршена за вас во вашиот почитување на очите!

R

Додатоци на производи