.

.

12 V 2600 mAh 18650 Li-ion батерија Пакет за видео надзор Камера 2.6 На Батерии+ 12.6 V 1А Полнач

12 V 2600 mAh 18650 Li-ion батерија Пакет за видео надзор Камера 2.6 На Батерии+ 12.6 V 1А Полнач

DEN 485.00
DEN 570.24
-15 %
Од стока

ви благодарам многу!
. Во СВЕТОТ. Додатоци доаѓаат со гаранција. НИЕ ЌЕ ги ВРАТИ ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ВРЕДНОСТ НА ПОБЕДНИКОТ, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ОТКАКО Купувачот и Продавачот ја откажете aliexpress трансакцијата.6 Ах) надворешен дијаметар големина : Може да изберете големина на : (купувачи ве молиме имајте во предвид големината на барања, нема забелешки ќе бидат случајни испорака) 1. Тоа е строго забрането да ја размонтираат, краток спој батерии, најверојатно предизвикано од краток спој на оган. Ви благодариме
технички параметри : Номинален напон : 12v На влезен напон : 12. Мал волумен, мала тежина, голем капацитет, заштита на животната средина, без меморија ефект. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. литиум батерија предност од 1. Сите елементи МОРА да се врати во оригиналната амбалажа и МОРА да се обезбеди нас со превозот на следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел. Ние ќе ги сноси трошоците за превозот, ако производот (ите) што е (се) не како рекламира. Користете температура од 0 до 60
1. Вие се согласувате да ги сите погоре-политика предмети наведени по нарачување на aliexpress! 1. Вашето мислење ќе ни ги охрабри да го направи тоа подобро во иднина. Забраната за големи сегашниот празнење. Забрането испуштање, еден батеријата напон не треба да биде под 2. Ако Сте Задоволни Со Нашите Производи, Ве Молиме Оставете Full-Ѕвезда И Добар Фидбек За Нас. Ние ќе го следат испраќање и се backto вас како е можно поскоро со одговор. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација. Поради разликите во статус и акции на време, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ве молиме проверете дали сте купување, ве молиме контактирајте со продавачот ако треба да знаат повеќе. (Освен некои земји и APO / FPO) 2. Литиум батерија здравиот разум 1.6 V Излезен напон : 11. Сликите прикажани се не вистински објект и се само за вашиот референца.6 V Батерија капацитет : 2600mah (2.6 V 3 : полнење на струјата : 1 A 4 : поддршка на полначот се полни кога црвено светло е полн со зелено светло батеријата празнење Барања 1 : влез : 5. Е снабдувањето со електрична енергија за преносни електронски уреди, но повеќе деликатна, литиум-ion батерии во употреба, ве молиме обрнете внимание на следниве точки. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на проценетиот дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВРЕМЕТО на ПРЕФРЛУВАЊЕ УСЛУГА е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Опис На Производот
Овој производ фабрика за директна продажба! 12 V 2600m Ah Супер Li-ion Батерија Пакет за видео надзор Камера + 12 V 0. Мора да се користи 12.1 plug жица 2 : излез : 22# нишка која е 150 mm долга 3 : максимална моментален струја : 5 A 4 : максимум работат на струјата : 3А 5 : излез влез, ако има било какви други услов може да биде во контакт со сопственикот, горенаведените параметри за стандардната испорака применливи обемот Сите 12 v електрични опрема, машина за перење опрема, јаглен, хернија светилка, наместо на 12 v батерија, инструменти и метри, засилувачи, мониторинг, електрични класа, сите видови на член 12 v светилка. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.6 V li-ion батерија држачи за полнење стандард. 68*37*37 MM Вкупната тежина : 150 G Пакување : плава Со заштита коло : имаат overcharge, со текот на испуштање, во текот тековната, краток спој заштита функции на батеријата барања 1 : треба li-ion батерија полначи за; Постојан струја константен напон; 2 : напон на полнење : 12. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ограничена гаранција на неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и / или лошо по приемот).

Број На Модел На:
12V-2.6 НА
Поставете Тип:
Само Батерии
Замена На Батеријата:
Yes
Бренд Име:
VariCore
Номиналниот Капацитет:
2500mAh
Батеријата Број:
1
Тип:
Li-Ion
Големина:
68 * 56 * 19 mm
R

Додатоци на производи