.

.

Благодатта Батерија Пакет за Mondo АКК-IRCLI, GDI-IRC6000, GDI-IRC6000R, GDI-IRC6000W, RFB Интернет Дигитални Радио итн

Благодатта Батерија Пакет за Mondo АКК-IRCLI, GDI-IRC6000, GDI-IRC6000R, GDI-IRC6000W, RFB Интернет Дигитални

DEN 892.00
DEN 1002.72
-11 %
Од стока

Tectra Батерија 4400 m Ah Li-ion батерија пакет за Благодатта Mondo АКК-IRCLI, GDI-IRC6000, GDI-IRC6000 R, GDI-IRC6000 W, RFB Дигитални Радио итн Карактеристики : Игра до 13 часови на музика на плаќање. Вашиот вистински животниот век на батеријата ќе се разликуваат во зависност од аудио звукот, оддалеченост од вашето Wi-Fi рутер, и backlight brightness амбиент. Обезбедува точно преносливост за вашиот Благодат Mondo Wi-Fi радио. Слушате вашата музика каде ќе имаат Wi-Fi. Спецификација : Батерија Тип : Li-ion Батерија Voltae : 7.4 V Капацитет : 4400m Ah

Номиналниот Капацитет:
4400mAh
Напон:
7.4V
Бренд Име:
Tectra
Број На Модел На:
Благодатта GR1
Тип:
Li-Ion
Примена:
дигитален радио
R

Додатоци на производи