.

.

ELEOPTION 2 ПАРЧИЊА 2.5 Ах 2500mAh Ni-МЗ 7.2 V Батерија за iRobot Roomba Braava 380 380T Висок Квалитет

ELEOPTION 2 ПАРЧИЊА 2.5 Ах 2500mAh Ni-МЗ 7.2 V Батерија за iRobot Roomba Braava 380 380T Висок Квалитет

DEN 977.00
DEN 1302.72
-25 %
Од стока


Нови 2500m Ah Ni-МЗ 7.2 Volt Батерија за i Robot Roomba Braava 380 380 T
Функција :
Votlage : 7.2 V.
Капацитет : 2500m Ah.
Хемија : НУ-МЗ.
Боја : Зелена.
Компатибилни Модели :
За Roomba Braava 380/380 T.
Пакетот вклучува :
2x Батеријата За i Robot Roomba Braava 380/380 T

Големина:
Prismatic
Бренд Име:
ЕЛЕМЕНТИ ELEOPTION
Поставете Тип:
Само Батерии
Пакет:
Пакет 2
Тип:
NI-МЗ
Номиналниот Капацитет:
2500mAh
Број На Модел На:
За iRobot Roomba Braava 380 380T
Батеријата Број:
2
is_customized:
Yes
R

Додатоци на производи