.

.

1 КОМПЈУТЕР 6xAA Батеријата Случај Школка Кутија За двонасочна Радио Baofeng УВ-5R УВ-5RE Плус Црна

1 КОМПЈУТЕР 6xAA Батеријата Случај Школка Кутија За двонасочна Радио Baofeng УВ-5R УВ-5RE Плус Црна

DEN 107.00
DEN 120.00
-11 %
Од стока


Може да се стави 6*АА 1.2 V акумулатори во овој случај, а потоа го користите на вашиот радио.
Компатибилен Двонасочна Радио Модели :
BAOFENG : УВ-5 R, УВ-5 R+Плус, УВ-5 RB, УВ-5 RE, УВ-5 RE+Плус
TYT : TH-F8, ТИ-UVF9, ТИ-F8 D, ТИ-UVF9 D
Не't одговара со Baofeng УВ-5 RA, UV5 RA+ПЛУС, УВ-5 RC,УВ-5 RE
Големина на : 12*5.20*3.40 cm/4.72"*2.05"*1.34"
Количина : 1 Pc
Answer : ___________________________ Note :
Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 2 cm грешка, припаѓа на нормален феномен.
И поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува (нема мало пакет) :
1 Pc x Батеријата Школка ( Батерија, Не се Вклучени )
'

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
4N0982
Пакет:
No
Тип:
Батеријата Складирање Кутија
R

Додатоци на производи