.

.

2x bateria EN-EL14 EN EL14 Камера Батеријата + LCD Брз Полнач за Nikon COOLPIX P7000 P7700 P7800 D3100 D3200 D3300 D5100 D5200

2x bateria EN-EL14 EN EL14 Камера Батеријата + LCD Брз Полнач за Nikon COOLPIX P7000 P7700 P7800 D3100 D3200

DEN 1498.00
DEN 2110.08
-29 %
Од стока

Компатибилен Камера/видео камера Модели : за Nikon dslr фото P7000 P7100 D5200 D5100 D3100 D3200 Карактеристики : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Батеријата Спецификација Капацитетот на Батеријата : 1200 m Ah Батерија Тип : Li-ion Батеријата Напон : 7.4 V Спецификација за полначот : LCD дисплеј дизајн може да помогне можете да го видите моменталниот статус на полнење, можете да ја видите цената на напон и за нивото на наполнетост на тоа. Може да се идентификуваат на батеријата автоматски и може да се заврши брзо полнење. USB излез во функција на дизајнирање може да полнење на мобилни телефони и други уреди за брзо со 5 V / 1А константен напон постојан струја. Широк напон текст дизајн, може да се користи во целиот свет. Вграден-во microchip го штити батерии од прегревање, што преполнувањето, overdischarging и краток спој. Спроведен со автомобил полнач кабел, што ќе биде поудобно за полнење во автомобил. Име на производ : LCD Батерија Полнач Боја : Црна Димензии : Прибл. 11 x 6.8 x 4.1 cm / 4.3 x 2.7 x 1.6 инчен(L x W x H) Тежина : Околу. 243~267g Текст : AC 100 V-240 V 50/60 HZ DC 12 V 1000m A (Макс) Излезен Напон : DC 3.6-8.4 V Излез Тековната : 5 V/1000m A USB Излез : 5 V(1А) Кабелот за Напојување Приклучете Модел : САД Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучокот, ЕУ Пакетот Вклучува 1 x LCD Батерија Полнач 1 x Автомобил Полнач Кабелот 1 x AC Кабелот за Напојување 1 x Кинески и англиски Производ Настава 2x EN-EL14 Камера батеријата
ПРЕВОЗОТ 1.Ние Брод на Светот,ОСВЕН НЕКОИ ОДДАЛЕЧЕНИ ОБЛАСТИ.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. 2.Нарачки обработуваат во рамките 2-7 денови на плаќање проверка. 3.Марк следење на број во рок од 2 дена. 4.Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Или не, ве молам, точно пред исплата. 5.Како што е меѓународниот превозот, превозот време многу зависи од локалните обичаи, празници или прогноза.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас за помош. ПЛАЌАЊЕ 1.Ние прифаќаме Alipay. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3.Ако може да се't проверете веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 5 дена. POSICIES 1.12 месеци Производителот 's Гаранција . Купи со доверба! 2.Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. 3.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период . Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. 4.Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот. 5.Повратни информации е многу важно.Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да го реши проблемот, за што навремено. Тоа е невозможно да се решат проблемите, ако ние не знаеме за нив. ПОВРАТНИ информации Компанија Мото : Клиент е Бог, квалитет и услуга се корпоративни живот.Повратни информации е многу важна за нас. Ако постои било problemor не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе го реши проблемот за да ги задоволи вас. Ако нема проблем, ве молиме оставете ни 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Ви благодарам многу!!!

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
EN-EL14
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Капацитет:
1200mAh
R

Додатоци на производи