.

.

1 КОМПЈУТЕР 4x 18650 Li-ion Батерија за Складирање Пластичен Клип Носителот Случај Кутија 8 Pin Контакт Црна

1 КОМПЈУТЕР 4x 18650 Li-ion Батерија за Складирање Пластичен Клип Носителот Случај Кутија 8 Pin Контакт Црна

DEN 62.00
DEN 71.52
-13 %
Од стока


Опис :
Оваа батерија случај е кутија DIY, не може да се користи директно
Оваа батерија кутија за носител со pin конектор, одговара за 4 x 3.7 V 18650 батерии.
Со заварување нога дизајн, можете лесно да ја ставајте батеријата во него.
Едноставна DIY надополнување на напојување
Лесна инсталација
Батеријата не е вклучена овде.
Батерија тип : 18650
Материјал : ABS Пластика
Димензии : стан.7.9x7.7 X2.1cm/3.11x3.03 X0.82''
Боја : Црна
Количина : 1 Компјутер
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Батеријата Случај
'

Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
39047
Пакет:
No
Тип:
Батеријата Складирање Кутија
R

Додатоци на производи