.

.

2pc 5200mAH NP-F750 NP-F770 Li-ion Батерија+USB Полнач за Sony НП F970 F960 ccd-tr917 ccd-tr940 ccd-trv101 ccd-trv215 ccd-trv25

2pc 5200mAH NP-F750 NP-F770 Li-ion Батерија+USB Полнач за Sony НП F970 F960 ccd-tr917 ccd-tr940 ccd-trv101

DEN 1393.00
DEN 1741.44
-20 %
Од стока


2pc 5200m AH NP-F750 NP-F770 НП F750 F770 Li-ion Батерија + USB Полнач за Sony ccd-tr917 ccd-tr940 ccd-trv101 ccd-trv215 ccd-trv25 7.2 V 5200m AH NP-F750 NP-F770 Li-ion Батерија за Sony
Спецификација :
Батерија Тип : Литиум Батерија
Целосната Верзија Декодираната : Само на истиот се користи како оригинална батерија
Излезен напон : DC 8.4 V (Макс); DC 7.2 V (Медиуми)
Капацитет : 5200 m Ah универзален Полнач за батеријата : - NP-F970 NP-F960 - NP-F770 NP-F750 - NP-F570 NP-F550 NP-F530 - NP-FM50 Np-Fm500h - NP-FM70 NP-FM90 - NP-QM71 D NP-QM71 D
Компатибилен Камера Модели : За SONY : CCD-SC5 CCD-SC55 CCD-SC65 DCR-SC100 CCD-TR910 CCD-TR917 CCD-TR940 CCD-TRV101 CCD-TRV15 CCD-TRV215
CCD-TRV25 CCD-TRV36 CCD-TRV57 TRV58 CCD-TRV615
CCD-TRV62 CCD-TRV65 CCD-TRV66 CCD-TRV67 CCD-TRV68
CCD-TRV715 CCD-TRV72 CCD-TRV75 CCD-TRV81
DCR-TRV103 DCR-TRV110 DCR-TRV110k DCR-TRV130
DCR-TRV210 DCR-TRV210 DCR-TRV310
DCR-TRV320 CR-VX2000 CR-VX2100 CR-VX2100 E
MVC-FD51 MVC-FD100 MVC-FD100 MVC-FD51
MVC-FD73 MVC-FD73 MVC-FD73 MVC-FD73
MVC-FD95 MVC-FD97 Пакет вклучува :
2 PC x NP-F750 / NP-F770 Батеријата
1 PC X LED Полнач
1 PC X USB Кабел
Забелешка : овој полнач може да се наплаќаат различни батеријата, ако сакате плати други батеријата во собата , можете да кликнете на ова :

Бренд Име:
Durapro
Број На Модел На:
NP-F750 NP-F770 НП F750 НП F770
Поставете Тип:
Полначот Поставува
Пакет:
Пакет 1
Тип:
Li-Ion
Батеријата Број:
2
Замена На Батеријата:
No
Замена На Батеријата:
Yes
Големина:
OEM
Номиналниот Капацитет:
5200MAH
Модел:
NP-F750 NP-F770 НП F750 НП F770 Li-ion Батерија за Sony
Точка име :
за Sony NP-F750 NP-F770 НП F750 НП F770 Li-ion Батерија
батеријата име :
за Sony NP-F750 NP-F770 НП F750 НП F770 Li-ion Батерија
Тип На Батерија:
Li-Ion
Капацитет:
5200MAH
Напон:
7.2V
Компатибилен:
за Sony ccd-tr917 ccd-tr940 ccd-trv101 ccd-trv215 ccd-trv25 ccd-trv36
Пакет:
Yes
е-прилагодена:
Yes
полнач:
led usb полнач
R

Додатоци на производи