.

.

14.4 v 3500mAh NI-МЗ Замена на Батеријата за BOSCH 2 607 335 711 BAT038 BAT040 BAT041 BAT140 BAT159

14.4 v 3500mAh NI-МЗ Замена на Батеријата за BOSCH 2 607 335 711 BAT038 BAT040 BAT041 BAT140 BAT159

DEN 1919.52
Од стока


Answer : ___________________________ NOTE : Пред ставање на ред, ве молиме осигурајте се дека името на брендот, батерија модел, дел број и димензија ви се случува да ги купите одговара за својата моќ алатка или cordless вежба. Секој батеријата има свој модел на името(или дел број, P/N). Можете да ги најдете на вашата оригинална батерија. Ако не сте сигурни, ве молиме да бидат слободни да контакт за понатамошни потврдувања. Ви благодариме!
Оваа Моќ Алатка Батеријата може да го замени следните броеви дел : 2 607 335 264 2 607 335 276 2 607 335 432 2 607 335 465 2 607 335 528 2 607 335 533 2 607 335 534 2 607 335 678 2 607 335 685 2 607 335 686 2 607 335 694 2 607 335 711 BAT038 BAT040 BAT041 BAT140 BAT159
Оваа моќ алатка батеријата е исто така компатибилна со следниве модели : 13614 13614-2 G 15614 1661 1661 K 22614 23614 32614 32614-2 G 33614 33614-2 G 3454 3454-01 3454 SB 34614 35614 3660 CK 3660 K 4 VE 52314 53514 AHS 41 УМЕТНОСТ 26 ГДР 14.4 V GDS 14.4 V GHO 14.4 V GHO 14.4 VH GLI 14.4 V GSB 14.4 VE-2 B GSR 14.4 V GSR 14.4 VE-2 GSR 14.4 VPE-2 GSR 14.4 V-2 B GST 14.4 V GST 14.4 V GST 14.4 VH GWS 14.4 V GWS 14.4 V/3Б GWS 14.4 VH ПАГ 14.4 V PDR 14.4 V/N PKS 14.4 V PSB 14 PSB 14.4 V PSR 14.4 PSR 14.4-2 PSR 14.4/N PSR 14.4 ПЕТ PSR 14.4 VE-2(/Б) PSR1440 PSR1440/Б PST 14.4 V
100% СОСЕМА НОВ Висок Квалитет Батерија за Замена на Батеријата. 1 Година Гаранција.

Големина:
Prismatic
Број На Модел На:
aosit76-8-01-dz
Поставете Тип:
Само Батерии
Тип:
Ni-CD
Пакет:
Пакет 1
Бренд Име:
Vividjuler
Батеријата Број:
1
Номиналниот Капацитет:
3500MAH
R

Додатоци на производи