.

.

Висока Моќност 82800mAh 12V Автомобил Скок Стартер 4USB батерија полнач за авто возило почетна &Лаптоп Моќ Банка Глобалната Испорака

Висока Моќност 82800mAh 12V Автомобил Скок Стартер 4USB батерија полнач за авто возило почетна &Лаптоп Моќ

DEN 4272.00
Од стока


Глобалната Испорака Офлајн! Добредојдовте да контактирате со нас слободно за рефус цел и големи цел!
Кориснички услуги во целиот свет, без ограничен обем, секогаш за achiving најголемите стабилни перформанси капацитет. Може да се ре-бренд нив лесно, без разлика што се големо или мало купувачи. Батеријата : 82800m Ah Број На Батерии : 1pcs Батеријата Просечен Живот : 3-5 години Батеријата Просечен Живот : 3000 пати почнувајќи Наполнетост на Батеријата Време : 5-6 часа на Батеријата Мобилен Состав : Литиум полимер Димензија : 160x75x28mm батеријата Напон : 12 V Батерија Специфични : Разноврсна, Висок квалитет, Висока-Оперативен капацитет температура : -20 ℃ 85℃ Полнење на владата : CC/CA 12 V/15 V 1А Излез : 5 V-1А/2 A/3А/4А -, 15 V-2 A, 16 V-3.5 A, 19 V-3.5 Почетна актуелни : 300 A Врв струја : 600 A Автомобил на влезниот напон : 12 V Компатибилен со 6.0 L и пониски гас/бензински мотори и 4.0 L дизел погон на возилата. Пакет Листа : 1 x Скок Стартер(Црвен) 1 x Дома Моќ Plug 1 x акумулатор Жица Клип 1 x (4 во 1) USB Полнење Кабел 8 x Лаптоп адаптер 1 x англиски јазик прирачник за корисникот(Data Sheet)

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
220-р
Бренд Име:
Vividjuler
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Автомобил
R

Додатоци на производи