.

.

4Pcs 1200mAh ЛП-E12 Висок Капацитет Камера Батерии ЛП E12 LPE12 За Canon EOS M100 EOS 100D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото

4Pcs 1200mAh ЛП-E12 Висок Капацитет Камера Батерии ЛП E12 LPE12 За Canon EOS M100 EOS 100D Бакнеж X7 Бунтовнички

DEN 1149.00
DEN 1400.64
-18 %
Од стока

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Ние бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail,стигнат до најголемиот број на земји во рамките 3560 работни дена.Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и 5 ѕвезди за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте задоволни, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решат проблемот за вас.
★ Ви благодариме за вашата поддршка !
☞ Workinghours ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
Понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30ЧАСОТ
Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме.
☞ Повратни информации ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
★ Ние длабоко се надевам дека сте задоволни со вашиот купување од нас. Ве молиме да го користите Trademanager или E-мали контактирајте со нас. Екстра моќ за вашиот дигитален видео камера / видео камера.Power Trust 4 Pcs 1200m Ah ЛП-E12 Висок Капацитет Камера Батерии ЛП E12 LPE12 За Canon EOS M100 EOS 100 D Бакнеж X7 Бунтовнички SL1 EOS M10 dslr фото 1200m Ah ЛП-E12 Батеријата за Canon Камерите ☞ Главна Карактеристика :
♣. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,и ќе po#.4 V * Батерија Тип : Литиум Јонска * Употреба : Камера * Број на Модел : LP-E12 * Тип на Производ : Батерија Li-ion Батерија Пакет * Пакет : Да
☞ Компатибилен Камера Модели :
За Canon EOS M EOS M10 EOS Бунтовнички SL1 EOS 100 D Дигитални Камери ☞ Пакет се Вклучени :
4x ЛП-E12 Батерии
☞ Претпазливост :
※Полнење на батерија пред користење
※Само користи посебни држачи
※Чувате батеријата терминали чисти
※Секогаш чувајте ја батеријата во суво место
※Не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет
※Не расклопување на батеријата пакет
※Не го изложувајте батеријата на висока температура
☞ Aboutshipping
1. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа и клиентите треба да биде одговорен за сите трошоци за враќање и reshipping. Ние само брод да се потврди цел адреси.
☞ Услуги На Клиентите : ☺ ☺ ☺ ☺ ☺
1.
★ Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
***********ДОБРЕДОЈДОВТЕ да ја Посетите Power Trust Продавница *************. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Времетраење на снимање не е инфериорен во однос на оригиналот. 100% Сосема нов и висок квалитет.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување. Висок капацитет / батерија Li-ion батерија со премиум ќелија. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија За Слободни. производот одговара на описот. Нашата цел е задоволството на клиентите!
☞ Се Враќа&Гаранција
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
☞ Спецификации: * Капацитет : 1200m Ah * Напон : 7. Прегреат заштита и overcharge заштита. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
боја:
Црна
Бренд Име:
powertrust
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
ЛП-E12
Капацитет:
1200mAh
Напон:
7.4V
Тип На Батерија:
Литиум Јонска
Тип На Производ:
Батерија Li-ion Батерија
R

Додатоци на производи