.

.

моќ алатка на батерија,Paslode 6V,2000mAh 404717;BCPAS-404717;BCPAS-404717HC,404400,404717,900400,900420, 900421,900600,901000

моќ алатка на батерија,Paslode 6V,2000mAh 404717;BCPAS-404717;BCPAS-404717HC,404400,404717,900400,900420, 900421,900600,901000

DEN 1003.20
Од стока


Па 6 V
Одговара Па Алатки :
PASLODE 404400,404717,900400, 900420, 900421, 900400,900600, 901000, 902000, 902200, B20720, СП-325, IM200 F18, IM250, IM250 A, IM250 A F16, IM250 II, IM325,IM350 A, IM200 F18 IM350 CT,IM65 A,IM65 A F16,PS604
Го замени Па оригинална батерија :
404717;BCPAS-404717;BCPAS-404717 HC
Valtage : 6 V
Клетка : Ni-CD
Капацитет : 2.0 Ah

Тежина:
370g
Големина:
100*60*80.20
Тип:
Ni-CD
Број На Модел На:
Па 6V
Бренд Име:
C&P
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Напон:
6V
Примена:
моќ алатка
R

Додатоци на производи