.

.

20pcs CR2450 2450 ECR2450 KCR2450 5029 Копчето Мобилен монета Батерија за часовник , 20pcs CR2450 XINLU Бренд Батеријата.

20pcs CR2450 2450 ECR2450 KCR2450 5029 Копчето Мобилен монета Батерија за часовник , 20pcs CR2450 XINLU Бренд

DEN 441.00
DEN 479.52
-8 %
Од стока


Опис На Производот
* 100% нов висок квалитет на генерички во мало пакување
* овие cr2450 батерии, обезбедува одлична комбинација на висока енергија и континуирано напон снабдување.
* овие батерии се обезбеди долг рок на траење за да направите резервни копии на енергетски цели заедно со идеална температура отпор и супериорен капацитет на складирање.
* напон : 3v
* модел : cr2450
* хемија : литиум
исто така, може да биде познат како :
dl2450, cr2450n, ecr2450, br2450, kcr2450, 5029lc, lm2450, итн.
употреба :
# ласерски совети
# часовници
# часовници
# калкулатори
# компјутери
# камери
# дигитални камери
# pda уредите
# далечински контроли
# camcorders
# електронски игри
# електронски инструменти
# mp3 играчи
# дигитални глас рекордери
# играчки
# гликоза во крвта, холестерол тестирање метри
# стотици други електронски производи
Пакет се вклучени :
20 компјутери x CR2450 батерии

R

Додатоци на производи