.

.

3500mAh Вакуум Ni-МЗ Почиста батеријата за KV8 Cleanna XR210 XR510 серија XR210A XR210B XR210C XR510A XR510B XR510C XR510D bateria

3500mAh Вакуум Ni-МЗ Почиста батеријата за KV8 Cleanna XR210 XR510 серија XR210A XR210B XR210C XR510A XR510B

DEN 1404.96
Од стока

Поради никел метал hydride battery само празнење карактеристики на батеријата полека ќе се намали, да се осигура дека најмалку на секои три месец да полнете ја батеријата, или батеријата е веројатно остатоци празнење. Ако тоа е иста со нашата батеријата модел, тогаш тоа сигурно може да се користи за вашиот лаптоп батеријата. И ние брод предмети по случаен избор. и ние и ветуваме дека вашата цел ќе биде да пристигне на време. Не полнење на целосна автоматска интелигентни правосмукалка на тешки тепих, додека обезбедување доволен простор околу полнење база.8 V се само различни параметри, но крајниот ефект е иста. Ќе биде целосно автоматски интелигентни правосмукалка ставени во суво, ладно место, за да се избегне целосна автоматска интелигентни правосмукалка изложени на сонце, и далеку од извори на топлина како што се греење опрема, топлински издувните порта, итн. Забелешка Батеријата 3.) Ако наредил нашиот објект, ќе треба да ги прифатите нашите Превозот методи. Кога батеријата е целосно исцрпени, ве молиме осигурете се да ја полните што е можно побрзо, во спротивно капацитетот на батеријата ќе се оштети, се сеќавам! 6, долгорочна употреба на случај на истовар на батеријата Ако не се практични, интелигентни автоматска правосмукалка ќе си уште се слаби на потрошувачката на батеријата, па ако за неколку недели или дури и подолго да немаат намера да користите автоматско издржам робот за да се обезбеди полна батеријата по истовар, на ладно и суво место за складирање. За пратката се Должи на посебност на батерии, некои земји' купувачи само може да изберете продавачот за испорака метод да ги купите нашите производи(можете да направите пребарување на информации за следење на 17track.
Поштенски код 97 и 98 - во Франција не може да се испрати. За долго растојание помеѓу магацин и NVOCC ние треба некое време за испорака. Кога ќе треба да се користи повторно, тоа 's full на батерии и полн со тоа. 4, за одржување на целосна автоматска интелигентни правосмукалка Ако автоматско интелигентни почиста страна четка и се тркалаат четка да се држи премногу коса и ѓубре, ќе трошат повеќе енергија и поголеми се вози на струја, батеријата е многу негативни, често се исчисти е да гарантира за перформансите на батеријата е еден од поважните методи. 2, не се користи исто така треба да се осигура дека полнење на база да остане во состојба на моќ огромното мнозинство на автоматско интелигентни правосмукалки се поддржува автоматско полнење функција и полнење на база на, ве молиме бидете сигурни дека автоматското интелигентни правосмукалка е сместен на полнење база. На надополнување циклус е врз основа на тоа како вие ја користите батеријата, не overcharge, немојте да ја чувате батеријата во влажна средина, и ве молам не ставајте вода на батеријата. Ако умот, ве молиме да не купи. 3, полнење на државата за да се осигура дека машината за ладење Кога целосно автоматски интелигентни правосмукалка е полнење, тоа ќе биде целосно автоматски и на полнење основа е поставена на рамна површина да им помогне на топлина дисипација. Повеќето од висок капацитет батерии (7800m Ah, 10400m Ah) изгледа малку convexity.
Поштенски код 35-, 07-, 38 - и Balearen, Канарските Острови, Las Palmas, Санта Круз де Тенерифе во Шпанија не може да се испрати.
Како да се цел на батеријата? Најдобар начин да се најде батерија ви треба е во потрага оригинална батерија модел.
3500m Ah Вакуум Ni-МЗ Почиста батеријата за KV8 Cleanna XR210 XR510 серија XR210 A XR210 B XR210 C XR510 A XR510 B XR510 C XR510 D bateria За Cleanna XR210 XR210 A XR210 B XR210 C XR210 D XR210 E XR210 F серија За KV8 Серија За Fmart R-770 FM-018 FM-058 / За Meidea M320 M520 / За ZECO V700 V770 / За Zebot Z320 / За Kaily 310 / За amtidy A320 A325 Батеријата одржување метод за автоматско интелигентни правосмукалка Со развојот на науката и технологијата, интелигентни автоматска правосмукалка во домашната прва линија второто ниво градови, исто така познат како, тогаш ние во користењето на сите знаеме интелигентни правосмукалка, како да автоматско интелигентни почиста батеријата одржување, како ефективно да го продолжите траењето на батеријата, и секоја работа безбедност се во можност да моќ доволно?? Подолу за секого да се воведе автоматско интелигентни правосмукалка батеријата одржување метод : 1, често ги користат целосна автоматска интелигентни правосмукалка Никел метал hydride батерија карактеристики предизвикани од редовната на полнење и празнење батерии и често се користи за да се обезбеди високи перформанси на батеријата, најважно е да се задржи работата на батеријата е да се обезбеди редовна употреба на батерии.

R

Додатоци на производи