.

.

моќ алатка на батерија,Paslode 7.2 V,1500mAh,Ni cd,b72a bd102cr,hbd72tr,

моќ алатка на батерија,Paslode 7.2 V,1500mAh,Ni cd,b72a bd102cr,hbd72tr,

DEN 1051.20
Од стока


Па 7.2 V
Одговара Па Алатки :
bd102cr,hbd72tr
Заменете Paslode оригинална батерија :
b72a bd102cr,hbd72tr
Valtage : 7.2 V
Клетка : Ni-CD
Капацитет : 1.5 Ах

Тежина:
500g
Големина:
48.9x27.2X139.2
Тип:
Ni-CD
Број На Модел На:
Па 7.2 V
Бренд Име:
C&P
Номиналниот Капацитет:
1500mAh
Напон:
7.2V
Примена:
моќ алатка
R

Додатоци на производи