.

.

Amigurumi кукла љубов малата лисица со фустан капчиња штракаат играчка

Amigurumi кукла љубов малата лисица со фустан капчиња штракаат играчка

DEN 1200.00
Од стока


ЗАБЕЛЕШКА ЗА РОДИТЕЛИТЕ : Како со сите детски играчки, употреба под директна возрасни надзор!
внимание: цената е за едно парче
регрутира производ агенција :
ние сме една фабрика потврди од страна на Кинеската влада, ние сме Квалификувани работници и добар квалитет на производот, брзо брзина на испорака .
исто така, ние го прифаќаме кориснички налог .
сега планираме да регрутира производ агенција целиот свет, ако сте заинтересирани. оставете порака до нас, ние ќе ви одговори брзо.
ЗАБЕЛЕШКА ЗА РОДИТЕЛИТЕ : Како со сите детски играчки, употреба под директна возрасни надзор!
Се меша : на кој било производ на редот, ние, исто така, ја прифати мешан модел или боја или големина ако треба. оставете порака за нас е ок. ние ќе ви одговори на линија.

Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Мека
Материјал:
Други
R

Додатоци на производи