.

.

Бебе Девојки Деца Лак Цвет Чевли Пролет, Есен Обувки Првиот Пешаци 3 Бои

Бебе Девојки Деца Лак Цвет Чевли Пролет, Есен Обувки Првиот Пешаци 3 Бои

DEN 41.00
DEN 51.36
-20 %
Од стока


100% Сосема Нов & Висок Квалитет!
Состојба : Нова без Кутија!
Материјал : Памучна Крпа
Бои : Сина, Розова, Виолетова
Големина : 3 Големини За избор
Димензии Должина Ширина
1 11 cm/4.3 во. 5.0 cm/2.00 во.
2 12 cm/4.7 во. 5.5 cm/2.08 во.
3 13 cm/5.1 во. 5.8 cm/2.28 во.
Забелешка : бидејќи таму беше прирачник за мерење ,големината може да има 1-2cm разлика,
Бојата може да биде мала различни, поради состојбата или светло или различни следи
Објектот содржи : 1*еден пар на Бебе Чевли
Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List",Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!

R

Додатоци на производи