.

.

0-24Months/Лето Бебе Девојки 1 Година Роденден Крштевка Наметки Свадба Партија се Облекуваат Бела Чипка Туту Малиот Крштевање Фустани BC1098

0-24Months/Лето Бебе Девојки 1 Година Роденден Крштевка Наметки Свадба Партија се Облекуваат Бела Чипка Туту

DEN 859.00
DEN 1227.36
-30 %
Од стока


Бебе Возраст:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Пол:
Бебе Девојки
Јака:
Круг
Број На Модел На:
BC1098
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
Чипка
Декорација:
Чипка
Бренд Име:
babzapleume
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вистински Слики:
Yes
Стил:
Формално
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Бал
фустан стил:
туту
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Чипка
бебе девојка се облекуваат:
бебе се облекуваат
фустан бебе девојка:
1 година роденден облечи
девојки фустан:
крштевка фустан
новороденче фустан:
бебе девојка фустани
бебе девојка облека:
бебе девојка крштевка наметки
туту бебе се облекуваат:
Бебе фустани
бебе девојка партија облечи:
1 година бебе девојка роденден облечи
бебе крштевањето фустани:
девојки фустани
крштевањето се облекуваат:
бебе летен фустан
бебе девојка летен фустан:
младата девојка фустани
R

Додатоци на производи