.

.

YiErYing Бебе Облека Лето Кратко Sleeve Чиста Боја Слободно Бебе Облека Поставува Грб+Панталона 2 парчиња Прекрасна Бебе Тренерки

YiErYing Бебе Облека Лето Кратко Sleeve Чиста Боја Слободно Бебе Облека Поставува Грб+Панталона 2 парчиња Прекрасна

DEN 554.00
DEN 710.40
-22 %
Од стока

Опис Здраво! Добредојдовте на нашата продавница! - Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. - Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот. 100% осигурување на квалитетот! - Затоа што Бебето се расте брзо, можете да додадете големина кога ќе изберете големина. - Ве молиме да се споредат детали големина со твое пред да го купите! - Ви благодариме за вашата поддршка, ви посакувам среќен шопинг.
Кеси за снимање реквизити, не се вклучени
Опис на Превозот Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни ден на по расчисти исплата. Сите ќе биде испорачуван EPacket Или Ali Express Стандард за Испорака (Слободни Трговски) ,Понекогаш може да го одложи уште една недела, како и за вашата Земја Customhouse. Велика Британија | сад | Австралија | Канада |(За 15-35 Дена) Германија | Австрија | Швајцарија |(За 15-35 Дена) Франција | Италија | (За 25-60 Дена) Други | (За 30-90 Дена)се одолговлекува. Политика на враќање : Ако не сте задоволни со нашиот квалитет,Pls испрати назад кон нас,ние ќе ги врати вашите пари, освен превозот цена. Но ние не прифаќаме на вратите со боја differentia.Бидејќи различни следи имаат различни екранот.И секој пат, можеби иста боја Бр. ќе имаат малку боја differentia. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни повратни информации или да се отвори било спор. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Ви посакувам среќен живот!

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
YiErYing
Затворање Тип:
Pullover
Јака:
О Деколте
Ткаенина Тип:
Руно
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
WCF493
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
R

Додатоци на производи