.

.

Мека Бебе Главата заштита перница подлога Деца потпирачи за глава перница бебе вратот Убави крилја старечки отпор перница ранец Перница

Мека Бебе Главата заштита перница подлога Деца потпирачи за глава перница бебе вратот Убави крилја старечки

DEN 205.00
DEN 293.28
-30 %
Од стока


Бебе Глава за заштита на перницата Мека подлога Деца потпирачи за глава перница бебе вратот Убави крилја старечки отпор перница ранец Перница
Карактеристики На Производот :
1. Материјал : Памук
2. Тежина : околу 150g
3. Големина : L * W * T : за 29 * 16.5 * 4cm/11.42 * 6.50 * 1.57 во
Пакување Листа :
1 * Бебе Перница

Бренд Име:
zhuanzhuanxiong
Материјал:
Памук / Полиестер
Пополнување:
Гумени
Возраст Опсег:
7-9 месеци,10-12 месеци,13-18 месеци,19 до 24 месеци
одделение:
одделение А
Тежина:
0-1 pounds
Функција:
меморија
Шаблон Тип:
Dot
Специјални Функции:
Мулти-функционална
Број На Модел На:
Децата Мека Перница
Возрасна Група:
Бебиња
Обликот:
Крила
R

Додатоци на производи