.

.

Wholesales 30pcs/многу Бесплатен Превозот симпатична животно дизајни Бебе безбедност Вратата Jammer Guard Прст Заштитник Затки

Wholesales 30pcs/многу Бесплатен Превозот симпатична животно дизајни Бебе безбедност Вратата Jammer Guard Прст

DEN 468.00
DEN 719.52
-35 %
Од стока


**екстра точка ќе добиете дополнителни 3% off најголемиот дел цена!**
*Фабрика Директни - Локален Бренд Со*
Ние обично го користат тенок и лесен материјал како пластика кеса да пакет на стока, така што ќе може да го спаси цената на превозот да си дозволат нашите клиенти повеќе поевтина цена.
Плаќање и испорака
Ние прифаќаме сите плаќања што се наведени погоре.
Сите предмети се испраќаат во рок од 1 - 5 работни дена (исклучува во викенди и празници) по исплата е расчисти.
Се враќа
Ние гарантираме за секој објект ќе се купи е сосема нов и никогаш не се користат или се обиде на. (Без наплата на превозот и ракувањето за меѓународни налози) *Сите отворени ставки ќе бидат одземени 25% restocking такса *ве Молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да го испратите назад на вашиот предмет. Со ставање на понуда на нашите предмети, што се наведува ќе го прочитате и да се договорат за да се придржуваат на нашите услови.
Повратни информации и Услуги на Клиентите
Ние се залагаме за 100% позитивни повратни информации, и сакате да бидете целосно задоволни со купувањето и трансакцијата. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, ве молиме да ни даде можност да ги решите вашите грижи пред да замине повратни информации. Ние ќе одговориме на вашите пораки што е можно побрзо, обично во рок од 24 часа. Ние го остави позитивни повратни информации за сите успешно завршени трансакции.
Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress порака систем. Нашиот одговор е во рамките на 24-36 бизнис часа, исто така, вклучуваат вашата e-mail адреса, објект # на вашиот купите кога ќе ни e-mail за да можеме да услуга што побрзо и ефикасно. Исто така, не се скриете вашата e-mail адреса. На овој начин ние знаеме кој си, па ние може да одговори побрзо на вашите прашања. Понекогаш спам филтер ќе ги блокира нашите пораки и ве молиме бидете сигурни да проверите ја вашата спам или bulk e-mail папка за било која недостасува пораки ако не се слушне од нас во рок од 48 бизнис часа.
Ве молиме посетете ја Нашата Продавница. Ве молиме понудата со доверба. Ве молиме не заборавајте да го оценувате нашата услуга кога ќе ја напуштат повратни информации и ни даде 5 ѕвездички за сите. 5 ѕвезди на Услуги е наш приоритет .ако не добијат 5 ѕвезди на услуги ве молиме контактирајте со нас прв и бидете сигурни сме ви даде таа услуга.позитивни повратни информации и услуги на клиентите е наш приоритет.ви благодарам многу за шопинг на нашата продавница.

R

Додатоци на производи