.

.

Wholesales 100Pcs/пакет Бебе Безбедност/Детска Заштита Топка во Облик на Агол Чувари Заштитник Табела Работ Анти-судир Перница Слободни Лепак

Wholesales 100Pcs/пакет Бебе Безбедност/Детска Заштита Топка во Облик на Агол Чувари Заштитник Табела Работ

DEN 1147.20
Од стока


**екстра точка ќе добиете дополнителни 2% попуст најголемиот дел цена!**
*Фабрика Директни - Локален Бренд Со*
Ние обично го користат тенок и лесен материјал како пластика кеса да пакет на стока, така што ќе може да го спаси цената на превозот да си дозволат нашите клиенти повеќе поевтина цена.

Материјал:
ПВЦ
Обликот:
ЛАК
Шаблон Тип:
Цврста
Пакување:
Еден натоварени
Број На Модел На:
W140035
Возраст Опсег:
0-1M,12M,24M,3T,4T,5T,6T
Тип На Објект:
Работ & Агол Стражари
R

Додатоци на производи