.

.

Новиот Прирачник Пипер Мелница Сол И црн Пипер Мелница Кујнски Алатки 1 парче Сребро од не ' Рѓосувачки Челик И Јасно Акрилик Изградба

Новиот Прирачник Пипер Мелница Сол И црн Пипер Мелница Кујнски Алатки 1 парче Сребро од не ' Рѓосувачки Челик

DEN 7066.00
DEN 8832.00
-20 %
Од стока


Прирачник Пипер Мелница Сол И црн Пипер Мелница Кујнски Алатки 1 парче Сребро од не ' Рѓосувачки Челик И Јасно Акрилик Изградба
Карактеристики :
Иновативни црн пипер и сол мелница укина зачин со брзина и леснотија.
Чисти линии, класичен дизајн ќе се изврши во кујната и да изгледаат стилски на вашата трпезариска маса.
Рачно работење, dial на долниот дел од мелница, може да се прилагоди финост на мелење(голем или мал).
Погоден за мелење сите сува врз основа зачини : Сол, бибер, peppercorns, сусам, итн.
Идеален gadget да се направи на свежо пипер во прав зачин за уживање вкусна салата или бифтек.
Лесно да се види кога тоа треба refilling.
Едноставен за пополнување - отстранлив капак и широко устата.
Лесно да се чистат со влажна избрише од внатре и од надвор.
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик и јасно акрилик изградба.
Разноврсна керамички мелење механизам.
Имајте на пипер се чисти и суви и да се избегне поврзеш со вода.
Погодни за употреба во ресторан, хотел, и домашната кујна.
Материјал : ABS, Акрил, Керамички, од не ' Рѓосувачки Челик
Боја : Сребрена
Пакет тежина : 0.25 кг
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .
2.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.).
3.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет. Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!

Тип:
билка & зачин алатки
Билка & Зачин Алатки Тип:
Спајс & Орев Брусилки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
1
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
Мене Пред Вас
R

Додатоци на производи