.

.

О7 105*70mm промет на мало со лекови Трговски Цена talker Точка Име Картичка Цена Етикета Знак Хартија Клип Рамка на Екранот Рек Магнетно

О7 105*70mm промет на мало со лекови Трговски Цена talker Точка Име Картичка Цена Етикета Знак Хартија Клип

DEN 2763.36
Од стока

Како политика, кога цел да стигнат до својата земја, ќе треба да се плати за даночни и други справи со плаќање од страна на самите според вашата локална политика. се главно во линија на разни продавница тела, вклучувајќи екранот тела, Полици & полици додатоци како етикета носители, етикета носителот ленти, ПОП Рекламирање етикета постери/ картички, порака табла, продавница декорација налепници, беџеви, продавница инструментално, обичај промоција на подарок, логото на услугата за печатење, продавница секојдневно треба и вработените униформа, канцелариски материјал и др.
Што е со превозот ?
Ние процес инвентар мало/примерок цел во 3-7days. Превозот време за експресна од Кина, да повеќето земји е 4-7 дена. Нашиот производ може да ви помогне да се подобри вашата продажба и рутински управување со ефикасно.
2) Плаќање верификација трае 1-2 дена од Alipay. За правење на примероци или ОЕМ инструментално, се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали. не би цена екстра такса како што знаеме. Затоа ние мора да носат двоен товар кога парцела беше враќање во Кина. Повеќето од мали наредби не треба да плаќаат за даночната и да се справи такса. Но, тоа не е загарантирана. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Кина пост воздух пошта е 18-27 дена, дури и повеќе.
Да, ние нудиме бесплатни примероци?!
За ситен инвентар примероци, што само носат товар или ни нудат вашиот изразуваат сметка. Само некои од нарачка од express (ТНТ/UPS/Fedex/DHL/EMS) може да треба да го процесот на царинење.8
wy-приклучок-крај
[xlmodel]-[custom]-[44464]
О7 105*70mm промет на мало со лекови Трговски Цена talker Точка Име Картичка Цена Етикета Знак Хартија Клип Рамка на Екранот Рек Реклами Екранот
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[44465]
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Она што е вашата главна служба?
Нашата компанија Loripos ltd.
Прилагодено дизајн, правење на примероци, трговија на големо, се меша, продажба на мало, примерок наредби се добредојдени. Парцели кои се испраќаат од страна на e-пакет/ Кина пост воздух mail адреса итн. Ние ќе им даде на VIP членство, прекрасната услуга за добра клиенти врз основа на нашата соработка рекорди!
. Ви благодариме за вашето трпение и разбирање. E-пакет е 14-23 дена.
4)За штета, како и обично, ние ќе организираме неколку резервни делови за да се избегнат штети прашање пред пратката, или брод нови како надомест откако ќе се забележи ни прашање.
Ќе има ли данок или се справи со такси на мојата цел?
Ако превозот од изразат како ТНТ/ UPS/DHL/ Федекс, EMS, тоа може да ве чини повеќе такса.
Она што за плаќање и наплата ?
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Union, Pay Pal, Т/Т. Ве молиме не го остават лоши коментари или поднесе спор директно, без каков било контакт со нас. Некои земји, како што е Бразил, Шпанија се строго на царината. За сопствени цел или промет на големо со цел, микс нарачате ве молиме контактирајте со нас да се потврди детали и да доведе време. За сите други прашања, се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам прво.8
$169
$99
$69. Тоа зависи од вашите обработка.
3)Ако наредби беше враќање во Кина, бидејќи клиенти одбива да се направи царинење или адреса/Tel е неточна за испорака, ние не би го сторил на наплата. Ние ќе одговори и да почне да се справи со вашиот проблем во рок од 1 ден. Сите коментари, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 ден.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$79. Ние обично го прават цел царинската вредност пониска од реалната сума за да ви помогне да се избегнат дополнителни царинење такса.
За повратни информации, и по-продажбата на Услугата!
Пет ѕвезди за повратни информации е многу важно за нас. Понекогаш, царинење ќе чини неколку дена повеќе. Ако постои било Unsatisfaction или Штети прашање за нашите услуги и производи , ве молиме контактирајте со нас пред да замине коментари или поднесување на спорот.

Тип:
Карта Сопствениците & Забелешка Носители
Материјал:
PP
Стил:
Хоризонталната
Маска Материјал:
Мека пластика
Стил:
Корејски Стил
дизајн:
Плоштад
Бренд Име:
Loripos
Број На Модел На:
ЛП-171026-08
Големина:
105*70mm
R

Додатоци на производи