.

.

A6 15*10СМ Метал Полица Лебл Носителот Знак Signage Рамка Цената Картичка се Прикаже Pop-Име Картичка Екранот Рек Датотека Хартија Случај Магнет

A6 15*10СМ Метал Полица Лебл Носителот Знак Signage Рамка Цената Картичка се Прикаже Pop-Име Картичка Екранот

DEN 3455.52
Од стока

Ве молиме не го остават лоши коментари или поднесе спор директно, без каков било контакт со нас. се главно во линија на разни продавница тела, вклучувајќи екранот тела, Полици & полици додатоци како етикета носители, етикета носителот ленти, ПОП Рекламирање етикета постери/ картички, порака табла, продавница декорација налепници, беџеви, продавница инструментално, обичај промоција на подарок, логото на услугата за печатење, продавница секојдневно треба и вработените униформа, канцелариски материјал и др.
Она што за плаќање и наплата ?
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Union, Pay Pal, Т/Т. Нашиот производ може да ви помогне да се подобри вашата продажба и рутински управување со ефикасно.8
$169
$99
$69.
Што е со превозот ?
Ние процес инвентар мало/примерок цел во 3-7days.
2) Плаќање верификација трае 1-2 дена од Alipay. За сопствени цел или промет на големо со цел, микс нарачате ве молиме контактирајте со нас да се потврди детали и да доведе време. Ние обично го прават цел царинската вредност пониска од реалната сума за да ви помогне да се избегнат дополнителни царинење такса.
Прилагодено дизајн, правење на примероци, трговија на големо, се меша, продажба на мало, примерок наредби се добредојдени. Ние ќе им даде на VIP членство, прекрасната услуга за добра клиенти врз основа на нашата соработка рекорди!
. Повеќето од мали наредби не треба да плаќаат за даночната и да се справи такса. E-пакет е 14-23 дена.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$79. Сите коментари, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 1 ден. Парцели кои се испраќаат од страна на e-пакет/ Кина пост воздух mail адреса итн.
3)Ако наредби беше враќање во Кина, бидејќи клиенти одбива да се направи царинење или адреса/Tel е неточна за испорака, ние не би го сторил на наплата. Но, тоа не е загарантирана. Ако постои било Unsatisfaction или Штети прашање за нашите услуги и производи , ве молиме контактирајте со нас пред да замине коментари или поднесување на спорот. Ви благодариме за вашето трпение и разбирање. Кина пост воздух пошта е 18-27 дена, дури и повеќе. Само некои од нарачка од express (ТНТ/UPS/Fedex/DHL/EMS) може да треба да го процесот на царинење. Тоа зависи од вашите обработка. Како политика, кога цел да стигнат до својата земја, ќе треба да се плати за даночни и други справи со плаќање од страна на самите според вашата локална политика. не би цена екстра такса како што знаеме. Превозот време за експресна од Кина, да повеќето земји е 4-7 дена. За сите други прашања, се чувствуваат слободни да дозволете ми да знам прво. За правење на примероци или ОЕМ инструментално, се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе детали. Ние ќе одговори и да почне да се справи со вашиот проблем во рок од 1 ден. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
За повратни информации, и по-продажбата на Услугата!
Пет ѕвезди за повратни информации е многу важно за нас. Затоа ние мора да носат двоен товар кога парцела беше враќање во Кина. Понекогаш, царинење ќе чини неколку дена повеќе.
4)За штета, како и обично, ние ќе организираме неколку резервни делови за да се избегнат штети прашање пред пратката, или брод нови како надомест откако ќе се забележи ни прашање.
Ќе има ли данок или се справи со такси на мојата цел?
Ако превозот од изразат како ТНТ/ UPS/DHL/ Федекс, EMS, тоа може да ве чини повеќе такса. Некои земји, како што е Бразил, Шпанија се строго на царината.
Да, ние нудиме бесплатни примероци?!
За ситен инвентар примероци, што само носат товар или ни нудат вашиот изразуваат сметка.8
wy-приклучок-крај
[xlmodel]-[custom]-[44464]
Метал Полица Лебл Носителот Знак Signage Рамка Цената Картичка Се Прикаже Pop-Име Картичка Екранот Рек Датотека Хартија Случај Магнетно
[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[custom]-[44465]
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Она што е вашата главна служба?
Нашата компанија Loripos ltd.

Тип:
Карта Сопствениците & Забелешка Носители
Материјал:
PP
Стил:
Хоризонталната
Број На Модел На:
ЛП-17102605
Маска Материјал:
Мека пластика
Стил:
Корејски Стил
дизајн:
Плоштад
Бренд Име:
Loripos
Внатрешниот Етикета Големина:
150*100mm
R

Додатоци на производи