.

.

Блек Метал Стојат Мрежа Стил Пенкало, Молив Владетел на Држачот за Маса Организатор Складирање Канцелариски прибор W15

Блек Метал Стојат Мрежа Стил Пенкало, Молив Владетел на Држачот за Маса Организатор Складирање Канцелариски

DEN 69.00
DEN 75.36
-8 %
Од стока


Блек Метал Стојат Мрежа Стил Пенкало, Молив Владетел На Држачот За Маса Организатор Складирање
Опис :
100% сосема нов и висок квалитет, Направени од железо, Едноставен дизајн. Боја прскање надвор, анти- ' рѓа. Висок квалитет и мала тежина. Идеален избор за вашата канцеларија. Материјал : Железо Димензии : 8cm x 8см х 9.6 cm/3.12' " x 3.12' " x 3.75'' (приближно) Боја : Црна Количина : 1 компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : Mesh Пен Носителот x 1
'

Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Метал
Обликот:
Круг
Стил:
Модерна
Новина:
Фантастична
Број На Модел На:
W0927
Тип:
Пенкало Носители
Употреба:
пен носителот
R

Додатоци на производи