.

.

Подобро Креативни kawaii Пенкало Вазна Молив Тенџере Шминка Четка Носителот Канцелариски Сад Биро училиште Канцелариски прибор Уредната W15

Подобро Креативни kawaii Пенкало Вазна Молив Тенџере Шминка Четка Носителот Канцелариски Сад Биро училиште

DEN 83.00
DEN 90.24
-8 %
Од стока

100% сосема нов и висок квалитет, Направени од Пластика, Едноставен дизајн. Висок квалитет и мала тежина. Идеален избор за вашата канцеларија. Материјал : Пластични Големина(W*H) : 8.5 cm x 10cm/3.32' " x 3.9''(приближно) Боја : Сина/Розова Количина : 1 компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : Пен Носителот x 1
'

боја:
розова, сина
Бренд Име:
OOTDTY
Материјал:
Пластични
Обликот:
Круг
Стил:
Модерна
Новина:
Фантастична
Број На Модел На:
W0927
Тип:
Пенкало Носители
Употреба:
Пенкало&Шминка Држач, Четка
R

Додатоци на производи