.

.

Женски Лето солидна Плус Големина од свила Блуза жена хеџинг свила лабава блузи жени директно свила tees дама свила тенкови

Женски Лето солидна Плус Големина од свила Блуза жена хеџинг свила лабава блузи жени директно

DEN 1216.00
DEN 1871.52
-35 %
Од стока


Купони за вас
[xlmodel]-[custom]-[4510] Големина
Големина на Табела Како што е Подолуве Молиме проверете ја вашата големина внимателно
Постои 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. тоа не ги зема предвид податоците од еластична. Сите мерни единици е во CM. (1 CM = 0.3937 инчи)
Ве молиме кликнете на за да пратите информации на интернет
ГОЛЕМИНА : Големина { Единица Биста Половината Колковите Должина на Ракав Рамо нога отвори XS { Cm 0 0 0 0 0 0 0 Инчен 0 0 0 0 0 0 0 S { Cm 88 0 0 58 0 0 100 Инчи 34 5/8 0 0 22 7/8 0 0 39 3/8 М { Cm 92 0 0 58.5 0 0 104 Инчен 36 2/8 0 0 23 0 0 41 L { Cm 96 0 0 59 0 0 108 Инчи 37 6/8 0 0 23 2/8 0 0 42 4/8 XL { См 100 0 0 60 0 0 112 Инчен 39 3/8 0 0 23 5/8 0 0 44 1/8 2 XL { Cm 104 0 0 61 0 0 116 Инчен 41 0 0 24 0 0 45 5/8 3 XL { Cm 108 0 0 62 0 0 120 Инчен 42 4/8 0 0 24 3/8 0 0 47 2/8
[xlmodel]-[производи]-[4512] најпопуларниот
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[производи]-[4513] Попуст Предмети

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Свила
Стил:
Повик
Бренд Име:
BAQCN
Број На Модел На:
S-3XL
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Облека Должина:
Редовни
R

Додатоци на производи