.

.

2017 Нови Лето Брендови Поло Кошула, Жени Тенок Кратки Ракави Мода Шарени Жените Блузи Памук Голема Големина Плус Големина Дами Поло Маица

2017 Нови Лето Брендови Поло Кошула, Жени Тенок Кратки Ракави Мода Шарени Жените Блузи Памук Голема Големина

DEN 808.00
DEN 1243.20
-35 %
Од стока


Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Блузи Тип:
Polos
Функција:
Анти-Смалуваат,Плус Големина,Анти-Навремено,Дише,Анти-Pilling
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Памук
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
QINSIR
R

Додатоци на производи