.

.

ЧУДНИ РАБОТИ ЕДИНАЕСЕТ ИЗРАЗАТ значка т кошула мажите jollypeach нова бела секојдневен tshirt homme плус големина TEE Кошула чудна работа

ЧУДНИ РАБОТИ ЕДИНАЕСЕТ ИЗРАЗАТ значка т кошула мажите jollypeach нова бела секојдневен tshirt homme плус големина

DEN 352.00
DEN 488.64
-28 %
Од стока


Почитувани , Нашите маици се Азиските големина .
Ве молиме погледнете го големината на табелата за да ја потврдите вашата големина .
Секогаш можете да не контактирате во било кое време.
Напомена : големина може да се 1~2cm се разликува поради прирачник за мерење. Рамо Градите Должина на Ракав S 43 92 65 16 M 44 96 66 17 L 46 100 68 18 XL 48 106 71 19 XXL 51 112 73 20 XXXL 53 116 75 20

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
директно ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Бренд Име:
JollyPeach
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Сите сезоната
R

Додатоци на производи