.

.

2018 Нови Пристигнување Chidren Облека Деца маици Еднорог Среќен Роденден Памук Chid Девојки Краток Т Кошула Бебе Девојка се наоѓа на Врвот Tee

2018 Нови Пристигнување Chidren Облека Деца маици Еднорог Среќен Роденден Памук Chid Девојки Краток Т

DEN 427.20
Од стока


Дете НИ Големина:
4T, 6T, 8T, 10T, 12T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
MANZHIXISE
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
16T31
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
боја:
Бела
Одговараат за Сезона:
летна облека
големина на етикетата:
4T,6T,8T,10T,12T
Ткаенина Тип:
Плетени
Возраст:
3-12 години
R

Додатоци на производи