.

.

Адвокатско Freeboobing Делото Не Носи Градник Под Кошула Долг Ракав Маици Мажите Tee

Адвокатско Freeboobing Делото Не Носи Градник Под Кошула Долг Ракав Маици Мажите Tee

DEN 907.00
DEN 1007.52
-10 %
Од стока

За голема удобност, има снимени вратот и рамената, rib поврзана ракави.4 - 71 - М - 100 / 39. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди , ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел.
Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав(cm) XS - - - - - S - 90 / 35. APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P.
Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат.Стискаш на вода надвор од изми облека со рацете нежно, лежеше рамен да се исуши.
Процеси
Нашите производи се фаворизира и доверени од страна на клиентите, бидејќи на исклучителна техника, роман дизајн и сигурен квалитет.
Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате!
Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од Овозможува Кошула, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
Rib Јака
Увезени.4 - 73 - L - 110 / 43.3 - 75 - XL - 120 / 47. преглед Supersoft и удобно француски rib поврзана памук crewneck. За Царина
Во предвид на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка .
32 S Чешлани Памук
Класичен Т-маица ткаени од висок квалитет чешлани памук, со повеќе циклуси за подобрување на absorbency и перформанси. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
Loo Шоу онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност.
Процеси
со двојно-игла вратот и на полите.и продолжување на нивниот живот од страна на перење внатре кон надвор и виси да се исуши. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Така на квалитетот е загарантирана.
Измијте Совети 1.2 - 78 - XXL - 130 / 51. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат ( големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети ). Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа.
Answer : ___________________________ Note :
Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Не пресврт или висат суво за да се избегне деформација, 3." Ве молиме Имајте во предвид : Оваа Големина е НИ Големина, ве Молиме обратете се На Големината на Табелата Подолу.2 - 81 - Една Големина - - - - - "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 2cm. Исто така, имаме ОК тим да ги тестираат вашите нарачани производи се функционира правилно пред тие да се спакувани и испратени до вас. Бесплатен Превозот За Светот
3. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот
. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Lexiu Yibai
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Општи
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
R

Додатоци на производи