.

.

2017 жените еластична водат славна личност завој врвот длабоко V вест мулти цврсти бои тесни симпатична слатка singlet капка брод HLV108

2017 жените еластична водат славна личност завој врвот длабоко V вест мулти цврсти бои тесни симпатична слатка

DEN 605.00
DEN 864.00
-30 %
Од стока


Од овој објект е добар еластична, pls фрлите поглед на Големината на Телото Табелата подолу за повеќе референтни да се избере вистинската големина.
жените еластична водат славна личност завој врвот длабоко V вест мулти цврсти бои тесни симпатична слатка singlet капка брод HLV108
Боја Бела
Боја Црвена
Розова Боја
Светло Розова Боја
Боја На Свежи Розова
Боја На Небото Сино
Боја Црвена Роза
Беж Боја
Боја Црна
Боја Нане Зелена
Боја На Портокал
Жолта Боја
Почитувани Виолетова
Овошје Зелена


Големина:
XS, S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
HLV108
Бренд Име:
Modphy
Материјал:
Spandex,Најлон,Rayon
Стил:
Секси & Клуб
Ткаенина Тип:
Џерси
Декорација:
Никој
Блузи Тип:
Резервоарот На Врвот
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Моден
Боја Стил:
Природна Боја
R

Додатоци на производи