.

.

0-18 МИЛИОНИ Новороденче Есен Зима без ракави Rompers Симпатична Дете Бебе Девојка Момче Носат Џемпери Rompers Playsuit Тимови Облека

0-18 МИЛИОНИ Новороденче Есен Зима без ракави Rompers Симпатична Дете Бебе Девојка Момче Носат Џемпери Rompers

DEN 223.00
DEN 360.00
-38 %
Од стока


Големина на Табелата(Единица : CM,1cm=0.4 инчен),не може да се 1-2cm грешка. Големина 3М/50 6 M/60 9 M/70 12 M/80 18 МИЛИОНИ/90 Биста/2 23 24 25 26 27 Должина 51 53 57 61 64 Половината/2 23 24 25 26 27
Пакување детали
Забелешки :
1. Ве молиме овозможи за 2-3cm разлика за мерење поради различни мерни методи. Тоа не е квалитет проблем.
2. Ве молиме да се разбере фото боја само за вашиот референца, бојата на вистински производи можеби неколку различни.
3. Ние можеме да понудиме DHL/ФЕДЕКС за слободен ако вашата цел е повеќе од $200.
За Превозот
1. Стандард на Услуги е Epacket за НАС, Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта до други земји (Freeshipping).
2. Ние брод понеделник до сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни остават порака ако сакате да го промените превозот адреса.
3. DHL / UPS / ФЕДЕКС / ТНТ / ARAMEX / потрае околу 3-7 работни дена обично.
4. Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.) може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Контактирајте Со Нас
1. Ако сакате да се добие најдобрите попусти за продажба на големо (дистрибутер), или прилагодено услуга.
2. Ако имате било какви проблеми со точка(цел) квалитет, не добиваат објект по нарачка.
3. Ако големината на производот не е во ред, тоа не е погодна за вас.
4. Ако постојат било скршено во транзит.
5. Ако производот што сте го добиле се различни како што е опишано.
6. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди најдобар на услуги на клиентите.
7. Plese се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.
ВЕ МОЛИМЕ ДА НИ ДАДЕ 5 ЅВЕЗДИ, АКО ЗАДОВОЛНИ!
Ако сте задоволни со објектот, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави Позитивен Фидбек (5 ѕвезди) за нас. Тоа е многу важно за нас. Ви благодариме многу и се надевам дека ќе можат да уживаат ти шопинг во нашата продавница!

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Памук
Бренд Име:
Чанг слатка
Шаблон Тип:
Цртан филм
R

Додатоци на производи