.

.

Pudcoco Новородено Бебе Бебе Момчиња Маскирани Romper Блузи Sweatshirt Outwear Една Парчиња Облека, Облека

Pudcoco Новородено Бебе Бебе Момчиња Маскирани Romper Блузи Sweatshirt Outwear Една Парчиња Облека, Облека

DEN 246.00
DEN 300.00
-18 %
Од стока


Најновите Модата Бебе Момчиња И Девојки Облека !!! Бренд НОВИ со Висок квалитет
Нова Мода
Главната Боја : Како на Сликата Материјал : Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend choosin g поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1 x Маскирани Romper/ Врвот Големина Табела : Големина Маскирани Romper Биста*2 Возраст Совети 70 40 CM 24 СМ 0-6 Месеци 80 42 СМ 24.5 CM 6-12 Месеци 90 44 СМ 25 СМ 12-18 Месеци 100 46 CM 26 CM 18-24 Месеци Големина Маскирани Т-маица Биста*2 Возраст Совети 70 31 CM 23.5 CM 0-6 Месеци 80 33 CM 24 СМ 6-12 Месеци 90 35 СМ 25 СМ 12-18 Месеци 100 37 СМ 26 CM 18-24 Месеци Има 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :
On Sep-23-17 во 06 : 08 : 57 PDT, продавачот додадени следните информации :

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Бебе Момчиња Маскирани Romper
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Момчиња
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
бебе romper jumpsuit
Јака:
Маскирани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
R

Додатоци на производи