.

.

YGYEEG Нови Двојно Патент Тенок Водат Leggings Панталони Нозе Молив Панталони Секојдневен Leggings Жени на Дното Долги Панталони Тенка Leggines

YGYEEG Нови Двојно Патент Тенок Водат Leggings Панталони Нозе Молив Панталони Секојдневен Leggings Жени на

DEN 238.56
Од стока


Напомена : 1 Од големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 1-2cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред цел 2 Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите. 3 Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL UPS-от за слободни превозот 3-20 денови можат да добијат парцели ве Молиме чувајте го телефонот непречен Имате било какви прашања не двоумете се да контактирате со нас за Ние да се потрудиме да се реши ви Благодариме за вашата поддршка Среќен шопинг
Должина 90cm Половината 80-95cm
Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време. Големина на & Гаранција за Квалитет на Секој еден од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање. Пет ѕвездички Повратни информации на Барање на Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа и да го оставите Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме . Превозот ? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро. ? Ние Брод на Светот, ? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена. Плаќање ? Ние прифаќаме alipay тука. ? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др Гаранција и Гаранција ?12 месеци Гаранција. Купи со доверба! ? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. ? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци. Други Политики ?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. ? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. ? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Најчесто поставувани ПРАШАЊА ? П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union. ? П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Големина:
One Size
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Број На Модел На:
K08216
Бренд Име:
YGYEEG
Шаблон Тип:
Цврста
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Материјал:
Faux Кожа
Ткаенина Тип:
Тексас
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Дебелина:
Редовни
Материјал:
кожа
Долги панталони:
седум / глуждот должина панталони
Стил:
Хулахопки
Боја Стил:
Природна Боја
Знаци:
Слободно време
R

Додатоци на производи