.

.

Hirigin 2017 Жените Долги Панталони Жените Панталони Дупка полна Боја Улица Стил Outwear Целосна Lingth Висока Половината Outwear Плус Големина S-3XL

Hirigin 2017 Жените Долги Панталони Жените Панталони Дупка полна Боја Улица Стил Outwear Целосна Lingth Висока

DEN 287.52
Од стока

Пекинг за време на Меѓународни Купувачи ве Молиме Имајте во предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.Ве молиме оставете порака за мене во секое време.Ние ги сноси сите трошоци за враќање на стока
3.Ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви посебни барања за Враќање/Замена Политика
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
1 инч = 2. Производот во пратката не е во согласност со производот.Ние ги сноси сите трошоци за враќање на стока
4.
Доколку наредбата под не повеќе од 5 долари,ве Молиме да не избере E-Пакет.За нарачки под $5, ќе се користат други начини на транспорт, бидејќи на скапи следење на информации трошоци.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Забелешки :
Ве молиме контактирајте со нас ако нема чекање за испорака погоден за купувачите,Ние ќе го избере логистика сакате за вас.Ако објектот е избега од преработка на поштенски,Купувачот има до 14 дена од денот на приемот за
размена на нова.
Топло совети од дуќанџиите :
(ве молиме да земете во две минути за да го прочитате пред да го купите) Избор на големина на :
Ве молиме изберете во зависност од големината листа предвидено од страна на производ,Поради разликата во графикон помеѓу Истокот и западот, ве молиме обратете се на големината на табелата и да го изберат Slants големи димензии .
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/buyin g.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум. (Со исклучок на contrived damagement или misusage). Превозот :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.Ние ги сноси сите трошоци за враќање на стока
Контактирајте Со Нас
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање. Време за да го добиете пакет надминува вети време.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.Податоците единици на големината табела се обично СМ или Инчи, па ве молиме да се внимава на нив. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.) Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
жените панталони
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Должина:
Full Length
Декорација:
Дупка,Џебови
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Станот
Затворање Тип:
Копчето Летаат
Половината Тип:
Висок
Панталона Стил:
Молив Панталони
Пол:
Жените
R

Додатоци на производи