.

.

Нова високо еластична половината leggings фитнес црвено бели секси усни Секси Legins Тенок Leggins Печатени жените leggings печатени leggins 127

Нова високо еластична половината leggings фитнес црвено бели секси усни Секси Legins Тенок Leggins Печатени

DEN 474.72
Од стока


Нова високо еластична половината leggings фитнес црвено бели секси усни Секси Legins Тенок Leggins Печатени жените leggings печатени leggins 127
големина на Половината Хип Должина инчен cm инчен cm инчен cm XS - - - - - - S 23-35 62-90 37-45 96-116 35.8 91 М 25-37 66-94 39-48 100-122 36.6 93 L 27-39 70-100 41-50 104-126 37.4 95 XL 29-41 74-106 42-51 108-130 38.1 97 XXL 31-43 78-111 44-53 112-134 38.9 99 XXXL 33-45 82-116 46-54 116-138 39.7 101
Жените Облека Големина на Конверзии
Европски 32 34 36 38 40 42 44 46 48 50 велика БРИТАНИЈА 4 6 8 10 12 14 16 18 20 22 Јапонија 5 7 9 11 13 15 17 19 21 23 НАС 2 4 6 8 10 12 14 16 18 20 НИ БУКВА XS S S M M L L XL XXL XXXL

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Leggings
Пол:
Жените
Бренд Име:
OXOSEXY
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Леопард
Број На Модел На:
SW127
Материјал:
Spandex,Полиестер
Половината Тип:
Висок
Должина:
Ankle-Length
Ткаенина Тип:
Плетени
R

Додатоци на производи