.

.

Пот панталони жените Есен зима мода sweatpants жените Секојдневен дами пот femme Облека KK1605 H

Пот панталони жените Есен зима мода sweatpants жените Секојдневен дами пот femme Облека KK1605 H

DEN 1742.00
DEN 3168.00
-45 %
Од стока


Големина(CM) Колковите Половината Должина S 95 60-74 95 M 99 64-84 96

Големина:
S, M
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
Половината Тип:
Ниска
Пред Стил:
Станот
Декорација:
Panelled,Занитвам,Џебови,Spliced
Ткаенина Тип:
Плетени
Должина:
Full Length
Материјал:
Полиестер,Памук
Одговара Тип:
Лабава
Број На Модел На:
KK1605
Бренд Име:
EASTQUEEN
Панталона Стил:
Harem Панталони
Затворање Тип:
Drawstring
пот панталони жени:
Есен, зима мода
sweatpants жени:
Повик дами пот femme Облека
R

Додатоци на производи