.

.

Зелена Слоевит Мрежа Асиметрични Жените Здолниште Tulle Туту Здолништа Женска Носија Underskirt Petticoat Jupe Секси Clubwear Falda Mujer

Зелена Слоевит Мрежа Асиметрични Жените Здолниште Tulle Туту Здолништа Женска Носија Underskirt Petticoat Jupe

DEN 456.00
DEN 701.76
-35 %
Од стока


Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Силуета:
Асиметрични
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
amer2c10
Стил:
Повик
Број На Модел На:
2685D
Материјал:
Spandex,Најлон,Mesh
Декорација:
Возбудува
Половината:
Природни
Снабдување Тип:
Во Акции На Објектот, Да Го Прифати Dropshipping, Трговија На Големо
Categorie:
Здолниште Лизга, Underskirt, Туту Здолниште, Petticoat
Возрасна Група:
Возрасните Жени И Девојки
боја:
Црна/Бела, Црвена, Црвена/Црна, Зелена, Сина, Сина /Жолта, Светло Сина
Достапни Големини:
S , M , L, XL , XXL
Вклучува:
Мини Здолниште *1
Употреба:
Секојдневно, Underskirt, Dancewear, Clubwear итн.
Пакет детали:
1 Парче / Пластична Кеса
Место на Потекло:
Гуангжу, Кина
време на испорака:
Во 3 Работни Дена
R

Додатоци на производи