.

.

Домот Темно Сина, Сатен Долго Здолниште Матурска Партија Сатен Жените Кат должина Прилагодено Формално Дама Макси Здолниште со Висок Крајот на Жените Здолниште

Домот Темно Сина, Сатен Долго Здолниште Матурска Партија Сатен Жените Кат должина Прилагодено Формално Дама

DEN 1872.00
Од стока


Сите наши здолништа се сопствени направени, половината од тоа е еластична.
ако сакате невидливи патент и сатен половината, ве молиме кажете ни го вашето точно половината големина кога ќе поставена цел.
Ние, исто така може да се направи здолниште според вашата големина и сите бои во боја шема
Толку повеќе ќе ви ги купите, пониска цена ќе уживате!
Ве молиме изберете Големина "една големина" прво кога сакате сопствени направени големина.
Потоа оставете ни половината , колковите и здолниште должина во ред.
Ако ви треба сопствени направени боја, кога ќе поставите вашата нарачка, ве молиме оставете бојата број под тоа
1.Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина, кога ќе го поставите цел.
Потоа напишете го вашиот мерења детали во порака кутија, кога ќе се направи плаќање
2.Ако сакате производот итно, ве молам оставете ме на порака за точниот датум сакате
3.Фотографиите се сите референца фотографии,па затоа не може да се направи exacly истиот. Ве молиме да се разбере дека.
Но ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди висок квалитет за секој клиент.
Ние ќе испратиме здолништа да ви зависи од превозот метод можете да изберете.
Ние ви нудиме неколку начини да го бродот.
1. Кина Пост Воздух Mail (Бесплатен Превозот). Тоа ќе потрае 45-60 дена да се дојде до вас.
2. Комерцијални изразат како следнава табела го покажува (Дополнителни $20 -$40).
Како DHL, само 3-7 дена до пристигнувањето на вас.
1 . Ако најдете производот е во погрешна боја или мерења, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 3 работни дена откако ќе ја добијат. Можете да се вратите и наплата или да го промените тоа.
2 . Ако производот е очигледно различната со оригиналната слика, ве молиме испратете ни се јасни слики
во рок од 3 работни дена откако ќе ја добијат. Можете да се вратите и наплата или да го промените тоа.
3 . Доколку постои очигледна квалитет проблем со производот, како што се големи нечистотии,
скршени или дефекти површина,ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена од
ќе ја добијат. Можете да се вратите и наплата или да го промените тоа.
1 .Ние да се потрудиме да се направи вашиот онлајн купување како пријатно што е можно повеќе, ако имате било какви загриженост
ве молиме не двоумете се да контактирате со нас како што ние сакаме секој клиент да биде задоволен клиент!
2 .Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави позитивни повратни информации,
што ќе биде голем поттик за нас!!!

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Силуета:
А-Линија
Број На Модел На:
673
Стил:
Формално
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Никој
Материјал:
Mesh
Бренд Име:
WDPL
Половината:
Природни
R

Додатоци на производи