.

.

Жените Молив Фармерки Панталона 2018 Пролет Зима Црна Тенок Фармерки Панталони Женска Кожа Слаби Жан Жените Локомотива Голема Големина

Жените Молив Фармерки Панталона 2018 Пролет Зима Црна Тенок Фармерки Панталони Женска Кожа Слаби Жан Жените

DEN 1170.00
DEN 1376.64
-15 %
Од стока


Големина:
34, 36, 38, 40, 42, 44, 46
Тип На Објект:
Фармерки
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент Летаат
Половината Тип:
Ниска
Ткаенина Тип:
Омекнувач
Должина:
Full Length
Декорација:
Гроздобер,Лажни Патентите
Материјал:
Полиестер,Spandex
Фармерки Стил:
Молив Панталони
Одговара Тип:
Слаби
Бренд Име:
BellFlower
Стил:
Секси & Клуб
Измијте:
светлина
R

Додатоци на производи